Velikost textu:   A    A    A

O klubu

Skupina Oldkolaři je součástí Klubu českých turistů Lanškroun a vznikla před více jak deseti lety zestárnutím aktivních pěších turistů, kteří zjistili, že klouby bolí méně na kole, než když se jde pěšky, a že jezdit ve skupině je větší zábava, než jet sólo. Hlavní náplní naší činnosti jsou  každotýdenní cyklotoulky do blízkého i vzdálenějšího okolí Lanškrouna, každoroční pořádání několika týdenních cykloturistických zájezdů po republice i do ciziny, v zimě vyjížďky a výlety na běžkách. Většina našich akcí je otevřena i pro nečleny klubu. Akcí s celostátní působností a věhlasem je pořádání dálkového pochodu Lanškrounská kopa.

Do kterých programů projektu se chceme zapojit: Aktivní život, výhledově Národní kronika
PŘISPĚJTE I VY DO PROJEKTU NÁRODNÍ KRONIKA

Přispějte ZDE

Naši blogeři

Zatím není založený žádný blog. Můžete blogovat zde.
Linky pomoci

112 – TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ