Velikost textu:   A    A    A

Konec letošní cyklistické sezony Oldkolařů

Změna letního času na zimní a zhoršující se počasí předznamenávají každý rok příchod podzimu. Znamenají také blížící se konec cyklistické sezony Oldkolařů.
Změna letního času na zimní a zhoršující se počasí předznamenávají každý rok příchod podzimu. Znamenají také blížící se konec cyklistické sezony Oldkolařů. Letos k nám byla matka příroda shovívavá a umožnila nám pořádat výlety ještě během října. Pravidelné závěrečné setkání našich členů na loděnici Klubu českých turistů Lanškroun, které se letos konalo až poslední říjnový den, však bylo s největší pravděpodobností závěrečnou tečkou za naší letošní cyklistickou sezonou. A byla to sezona bohatá.
Základem byla samozřejmě pravidelná středeční Kolovadla. Konalo se jich celkem 25 s průměrnou účastí 35 účastníků, podle počasí se účast měnila od 12 do 65 cyklistů. Kromě toho se při pěkném počasí konaly další neplánované vyjížďky skupin cyklistů do blízkého i vzdálenějšího okolí Lanškrouna. Dále jsme se účastnili hromadných jedno- i vícedenních akcí, pořádaných jinými kluby - Drozdovská pila, Pochod přes tři hrady, Lukovský mandel, hvězdicová jízda na Javoříčko, Biskupické kaléšek a další. Vyvrcholením letní sezony potom byly týdenní tuzemské i zahraniční cyklozájezdy do Kampánie v jižní Itálii (15 Oldkolařů), Kolem Bodamského jezera do Schwarzwaldu (35 Oldkolařů), 2 turnusy do Kroměříže a okolí (45 Oldkolařů) a podzimní zájezd na Třeboňsko (33 Oldkolařů). Celkově jsme letos na všech akcích najeli přes 130 tis. kilometrů.
O seniorech se říká, že nemají stále čas. O  lanškrounských Oldkolařích to platí dvojnásob.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář


Vkládat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se můžete zde.

PŘISPĚJTE I VY DO PROJEKTU NÁRODNÍ KRONIKA

Přispějte ZDE

Naši blogeři

    Zatím není založený žádný blog. Můžete blogovat zde.
Linky pomoci
 
112 – TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ
158 – POLICIE
155 – ZÁCHRANNÁ SLUŽBA
150 – HASIČI
 
800 200 00 – LINKA SENIORŮ